Historia Ośrodka Wypoczynkowego „Romet”

Zakłady Rowerowe „Romet” z Bydgoszczy w 1987 r. zakupiły dla swoich pracowników Ośrodek Wypoczynkowy w Jastrzębiej Górze przy ul. Górnej 4. Położenie ośrodka spełniało oczekiwania wczasowiczów: przy spokojnej ulicy, wśród zielonych sosen, niedaleko klifowego brzegu i zejścia na plażę.

W 1991 r. – w dobie przemian – Ośrodek został wydzierżawiony Joannie i Tomaszowi Jędrzejewskim, którzy prowadzą go do dzisiaj, a od 1998 r. zostali jego właścicielami (po ogłoszeniu upadłości Zakładów Rowerowych „Romet”).

Od 1998 r. nowi właściciele rozpoczęli modernizację terenu i budynków Ośrodka. W pierwszej kolejności powiększono obiekt o sąsiadującą działkę , na której powstał parking, piaszczyste boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną oraz zielony ogród z grillem.

Następną inwestycją była rozbudowa stołówki wraz z kuchennym zapleczem i instalacja klimatyzacji w tychże pomieszczeniach. Jednocześnie powstała sala rekreacyjna (klubowa), w której znajduje się stół do tenisa, piłkarzyki, kącik zabaw dla najmłodszych oraz siłownia.

W 2007 r. zapadła decyzja o rozbudowie głównego budynku wczasowego, w wyniku czego oferujemy gościom przytulne pokoje dwu i trzy- osobowe oraz wygodne studia dwupokojowe, wszystkie wyposażone w łazienki, suszarki , tv, wi-fi, balkon lub balkon rzymski.

Nasza 25-letnia praca oraz zaangażowanie w prowadzenie Ośrodka Wczasowego „Romet” przynoszą nam wiele satysfakcji, zwłaszcza gdy widzimy zadowolenie klientów.

Staramy się, aby atmosfera u nas była rodzinna a odpoczynek odbywał się w przyjaznych warunkach i koił „ nerwy” naszych gości oraz regenerował siły.

Naszym celem jest ciągły rozwój poprzez stwarzanie coraz lepszych warunków do wypoczynku.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzają i polecają innym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

FACEBOOK