O nas

Ośrodek Wypoczynkowy “ROMED”

Z dala od centrum Jastrzębiej Góry ok. 1 km znajduje się rodzinny, niewielki obiekt „Ośrodek Wypoczynkowy ROMED”.

Charakteryzuje go ciepła rodzinna atmosfera, spokój, nastrojowy klimat, znajduje się w miłej i cichej dzielnicy Jastrzębiej Góry, około 150 metrów od morza.

Przyjeżdżają do nas goście, którzy spragnieni są kameralnych warunków, rodzinnej atmosfery i domowych posiłków.

W naszym Ośrodku można odpocząć w jednym z 13 pokoi (1, 2, 3 i 4 osobowym).
Pokoje wyposażone są w łazienki, sprzęt RTV, balkony oraz plażowy asortyment.

Posiadamy również parking, plac zabaw dla dzieci z bezpieczną nawierzchnią, wypożyczalnie rowerów, ogród z grillem oraz coś dla ciała – siłownię, salę klubową z tenisem stołowym i kącikiem zabaw dla dzieci.

Organizujemy dla Państwa wspólny czas:
Razem zasiadamy przy rozpalonym ognisku. Pieczemy kiełbaski, zajadamy się chlebem ze smalcem, rozmawiamy i świetnie się bawimy.
A z dziećmi spotykamy się aby upiec pyszności (ciasteczka, pizzę) przy wspólnej świetnej zabawie.

Każdy z Państwa znajdzie u nas miejsce na miarę swoich potrzeb. Z jednej strony wygodnie i spokojnie dzięki czemu wypoczynek jest przyjemniejszy a z drugiej nowocześnie i odpowiednio wyposażony idealnie pasujący do pracy.

Historia Ośrodka Wypoczynkowego “ROMED”

Zakłady Rowerowe „Romet” z Bydgoszczy w 1987 r. zakupiły dla swoich pracowników Ośrodek Wypoczynkowy w Jastrzębiej Górze przy ul. Górnej 4. Położenie ośrodka spełniało oczekiwania wczasowiczów: przy spokojnej ulicy, wśród zielonych sosen, niedaleko klifowego brzegu i zejścia na plażę.

W 1991 r. – w dobie przemian – Ośrodek został wydzierżawiony Joannie i Tomaszowi Jędrzejewskim, którzy prowadzą go do dzisiaj, a od 1998 r. zostali jego właścicielami (po ogłoszeniu upadłości Zakładów Rowerowych „Romet”). Również została zmieniona nazwa na Ośrodek Wypoczynkowy Romed.

Od 1998 r. nowi właściciele rozpoczęli modernizację terenu i budynków Ośrodka. W pierwszej kolejności powiększono obiekt o sąsiadującą działkę , na której powstał parking, piaszczyste boisko do gry w siatkówkę, koszykówkę i piłkę nożną oraz zielony ogród z grillem.

Następną inwestycją była rozbudowa stołówki wraz z kuchennym zapleczem i instalacja klimatyzacji w tychże pomieszczeniach. Jednocześnie powstała sala rekreacyjna (klubowa), w której znajduje się stół do tenisa, piłkarzyki, kącik zabaw dla najmłodszych oraz siłownia.

W 2007 r. zapadła decyzja o rozbudowie głównego budynku wczasowego, w wyniku czego oferujemy gościom przytulne pokoje wszystkie wyposażone w łazienki, balkony lub balkony rzymskie.

W 2021 r. zapadła decyzja o rozbudowie ośrodka o kolejne dwa apartamenty i zmianie terenu.
Powstał nowy ogród i miejsca parkingowe.

Nasza 32-letnia praca oraz zaangażowanie w prowadzeniu Ośrodka Wypoczynkowego „Romed” przynoszą nam wiele satysfakcji, zwłaszcza gdy widzimy zadowolenie klientów.

Staramy się, aby atmosfera u nas była rodzinna a odpoczynek odbywał się w przyjaznych warunkach i koił „ nerwy” naszych gości oraz regenerował siły.

Naszym celem jest ciągły rozwój poprzez stwarzanie coraz lepszych warunków do wypoczynku.

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzają i polecają innym.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

You are donating to : Greennature Foundation

How much would you like to donate?
$10 $20 $30
Would you like to make regular donations? I would like to make donation(s)
How many times would you like this to recur? (including this payment) *
Name *
Last Name *
Email *
Phone
Address
Additional Note
paypalstripe
Loading...